Firemné akcie

Vitajte v našom Bowling Pube - mieste, kde sa spája skvelá zábava s nezabudnuteľnými chvíľami! Sme pyšní na to, že Vám môžeme ponúknuť nielen skvelý bowling, ale aj jedinečnú atmosféru pre usporiadanie Vašej súkromnej akcie alebo večierku.

Prečo vybrať náš Bowling Pub pre svoju akciu?

Zábava na každom kroku: Naše moderné bowlingové dráhy sú vybavené najnovšou technológiou, aby Vám poskytli maximálnu zábavu. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo profesionál, bowling v našom podniku Vás rozhodne nadchne.

Jedinečná atmosféra: Naše prostredie je designované tak, aby Vám poskytlo príjemný a relaxačný zážitok. S moderným interiérom, pohodlným posedením a ústretovým personálom sa u nás budete cítiť ako doma.

Súkromie pre Vás: Pre skupiny, ktoré si želajú svoj vlastný priestor, máme k dispozícii súkromnú rezervovateľnú miestnosť  alebo celý podnik. Táto možnosť je ideálna pre firemné akcie, oslavy narodenín, promócie alebo iné špeciálne udalosti.

Strava a nápoje: Náš Bowling Pub  COOL BOWLING ponúka bohatý výber lahodných pokrmov a osviežujúcich nápojov. Nechajte sa uniesť širokým sortimentom, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie chuťové bunky.

Profesionálna obsluha: Náš tím venuje pozornosť každému detailu, aby sme zaistili, že Vaša akcia prebehne bez problémov. S nami môžete byť pokojní, pretože sa postaráme o každý aspekt Vášho stretnutia.

Nebuďte váhaví a kontaktujte nás pre rezerváciu alebo ďalšie informácie o tom, ako môžeme urobiť Vašu akciu nezabudnuteľnú. Tešíme sa na to, že Vás privítame v našom Bowling Pube COOL BOWLING a spoločne zorganizujeme skvelú udalosť!